Yönetim Sistemleri

Aracınız için Analog, Dijital ya da Full Otomatik Sistemlerden birini seçebilirsiniz.

 
Aracınızın havali amortisor sistemini yönetmek için dilediğiniz sistemi seçebilirsiniz. Bu sistemler sırasi ile araç kullanıcısına araçda bulunan havalı sistemin tüm kontrolünü verebildiği gibi full otomatik olarak tüm yönetimi sistem kontrollü de yapabilmektedir.
 
Yönetim Sistemleri Sırasi ile Şöyledir;
 
Analog Sistemler
Dijital Sistemler
Full Otomatik Sistemler
 
Analog Sistemler (Stage 1)
 
Bu sistemlerde hava körüklerinin basınçlarını kendiniz takip etmeniz gerekiyor. 8 Adet düğme ile aracın 4 köşesini ayrı ayrı kontrol etmenize olanak sağlanıyor. Düğmelerden 4'ü körüklere hava basılmasını, diğer 4'ü de körüklerdeki havanın boşaltılmasını sağlamaktadır. Bu sistemler sonradan dijital veya full otomatik sistemlere çevrilebilir.
 
Dijital Sistemler (Stage 2)
 
Dijital yönetim sistemleri popülerliği giderek artan ürünler. Autopilot V2, Ridepro firmalarının ürünleri aracın dört köşesindeki basınçların kayıt altına alınmasını ve kaydettiğiniz ayarlara tek tuşla ulaşılmasını sağlamaktadır. Kontağı açınca daha önce belirlediğiniz bir yüksekliğe otomatik gelmesi, sistemde bir kaçak var ise kullanıcıyı uyarması gibi özellikleri bulunuyor.
 
Full Otomatik Sistemler (Stage 3)
 
Körük basıncı yerine 4 adet yükseklik sensörü kullanarak aracın 4 köşesindeki yüksekliği ölçen sistemlerdir. Bu sayede araçtaki yükü anlayarak körüklere hava basıp aracın hep sabit yükseklikte kalmasını sağlayabiliyor. Önceden ayaraldığınız yüksekliğe aracı bir tuşa basarak getirebiliyorsunuz.